Prikazani rezultati od 1 do 10 od ukupno 10

Tema: 4-ta godina?

Default 4-ta godina?

Hteo bih na FON-u da upisem 4-tu godinu studija. Zavrsio sam Beogradsku poslovnu skolu (Visoka skola strukovnih studija), 3 godine i imam zvanje "Strukovni poslovni informaticar (Bachelor appl.) iz oblasti poslovne informatike i e- biznisa. Pa me zanimaju uslovi upsivanja (Razlika predmeta...) ?

mLaDi HaCKeR's Avatar
    Datum učlanjenja
    Sep 2008
    Poruka
    1,195

Default Re: 4-ta godina?

Ti si prijatelju promashio forum. Ovo je FIM, a ne FON.

Treća godina nosferato's Avatar
    Datum učlanjenja
    Oct 2007
    Poruka
    2,586

a i sve te uslove moras direktno sluzbu da pitas jer niko drugi ne moze da ti kaze sta i kako tacno. I ako imas iste predmete,treba da vidis dal ce ti priznaju na fon-u....
    Do you see those eyes looking back at you from the shadows of your nightmares? Those are my eyes...

Dizajn odeljenje US Milanche7395's Avatar
    Datum učlanjenja
    Dec 2005
    Poruka
    4,987

Pozovi Milana tarota.. mozda ti on otrkije tajnu...

Drogeras's Avatar
    Datum učlanjenja
    Jan 2008
    Poruka
    150

Ovaj celavi je mnogo pametan! Sa vise poslovne direkt na 4 godinu na FON-u!! Daj Boze da uletis na drugu + razlika!! Na FIM-u mozes trecu da upises.

Ti si prijatelju promashio forum. Ovo je FIM, a ne FON.
    moja greska, sto se tice FON-a...a na singidunum verovatno da moze da se upise 4-ta godina, posle trece godine na BPS...uz neku razliku.

Super Moderator Milantex's Avatar
    Datum učlanjenja
    Dec 2007
    Poruka
    2,636

-=Citat=- Poruku je napisao korisnik: celawi Pogledaj poruku
    moja greska, sto se tice FON-a...a na singidunum verovatno da moze da se upise 4-ta godina, posle trece godine na BPS...uz neku razliku.
    U odosu na BPS razlika je poprilicno velika. Bice tu predmeta dovoljno da te ipak ubace u III.

Datum učlanjenja
    Dec 2007
    Poruka
    36

Prethodnih godina se vršilo priznavanje ispita sa BPŠ (govorim o prelasku sa BPŠ na Singidunum - FIM), i mogla je da se upishe III godina direktno, stim shto do upisa u IV morash da polozish 5 ispita razlike iz II godine, i da dash uslov u III za upis IV (u III godini su priznavali 5 ispita sa BPŠ , shto znachi da ti smao jedan treba za uslov + 5 iz druge).
    Medjutim, sve ovo vishe ne vazi, tj, koliko sam chuo, vishe ne primaju studente sa BPŠ (nisam siguran za ostale vishe i fakultete)...ali treba proveriti u studentskoj sluzbi.

P0z

Jel to ima neke veze sa tim sto Visa poslovna sada ima pridev "strukovne studije" a mi smo "akademske studije"?

ypow's Avatar
    Datum učlanjenja
    Oct 2006
    Poruka
    1,548

i sa jednim i sa drugim moz da zavrsis master...
    ako koza laže, log ne laže

Bookmarks

Pravila pisanja

• Ne možete postavljati nove teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete menjati svoje poruke
  •